HAKKIMIZDA

“Kıtalararası Ticarette 27 Yıldır Güven Veriyoruz.”

KAF Global; İnşaat, Arıtma Tesisleri, Gıda, Lojistik, Maden, Enerji, Elektrik, Medikal, Danışmanlık ve E-Ticaret ve Teknoloji hizmetleri vermektedir. Bu sektörlerde yurt içinde edindiğimiz tecrübeyi Orta Doğu, Kuzey Afrika, Türki Cumhuriyetler, Doğu Avrupa ve Rusya’daki operasyonlarıyla yurt dışına taşımaktayız. 


Sürekli değişen ve her geçen gün daha da küçülen dünyamızda başarılı girişimler, heves, azim, kararlılık, liderlik ve pazarlama yeteneği ögelerinin hepsini bir arada ve dengeli kullanabilmeyi gerektiriyor. Çok büyük başarılarla sonuçlanan girişimlerin ortak özelliklerinin, araştırma ve geliştirmeye önemli pay ayırmak, finans kaynaklarını doğru yönlendirmek, piyasaya hakim uzmanları firma bünyesinde barındırmak ve insan kaynaklarına gereken önemi vermek olduğu konusunda tüm yatırım dünyası hemfikirdir. Grubumuzun hızlı büyümesinde ve bugünkü başarısında da içimizde taşıdığımız girişimci ruhun ve bu hassas dengeleri doğru kurabilmenin payı büyüktür.Ailemiz, çalışanlarımız, iş ortaklarımız, tedarikçilerimiz ve müşterilerimiz ile dürüst, güvenilir ticaret çerçevesinde çalışmaktayız.

Her bir hizmet alanındaki müşteri memnuniyeti ve hassasiyete verdiği önemle, her bir projeye özgü yenilikçi yaklaşımıyla, dinamik ekip ruhuyla, işbirliğiyle, gelecek kuşaklara bırakacağımız çevrenin korunmasındaki kararlılığıyla ve kaliteden ödün vermeyen yaklaşımıyla Kaf Global, bir hayalden gerçeğe dönüştürdüğü tüm projelere aynı özeni gösterir. Benzersiz uzmanlığı ve engin deneyimleri sayesinde Kaf Global hem Türkiye’de hem de yurtdışında hizmet verdiği sektörlere kattığı değerler gibi daha da büyük katkılar sağlamayı hedeflemektedir.