DANIŞMANLIK


İstanbul, Ankara ve Malatya’da ofisleri bulunan KAF Global, 
Türkiye genelinde yatırım, değerleme, ticari, endüstriyel ve lojistik alanlarında danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.

KAF Global elde ettiği yüksek standartları korumayı taahhüt eder ve müşterilerin bireysel emlak ihtiyaçlarına göre hazırlanmış iddialı, özelleştirilmiş çözümleri sürekli olarak sunar. Yatırım getirilerini en üst düzeye çıkarıyor, operasyonları iyileştiriyoruz ve riskleri azaltıyoruz, bu yüzden Türkiye’nin en çok aranan iş ortaklarından biriyiz.

TİCARİ - TÜRKİYE"DE TİCARİ MÜLK

İstanbul, Ankara ve Malatya, KAF Global yatırım, ajans, küresel kurumsal hizmet ve değerlemeler genelinde kapsamlı servisler ile entegre, özel çözümler sunmaktadır.
Türkiye’de genelinde ticari gayrimenkul sektörünü etkileyen faktörlere sürekli olarak ayak uydurarak, ulusal ve uluslararası geliştiricilere, yatırımcılara, sahiplere ve işleticilere operasyonları iyileştirmek, fırsatları değerlendirmek ve yatırım getirisini en üst düzeye çıkarmak için yardımcı oluyoruz.

Ticari hizmetler
Küresel kurumsal hizmetler
Yatırım

Ticari sektörler
Endüstriyel ve lojistik
Mülk sahibi ve kiracı hizmetleri
Büro ajansı
Değerlemeler

AJANS - BÜRO AJANSI

İstanbul, Ankara ve Malatya’da bulunan ticari leasing bölümlerimiz hem mülk sahiplerine hem de kiracılara uzman danışmanlık hizmetleri ve işlem danışmanlığı hizmeti vermektedir. Entegre ve özel çözümler sunan mülkiyet uzmanlarımız, müşterilerimiz için mümkün olan en iyi yatırım getirisini elde etmek için hedefli tavsiyeleri güçlü pazar ve endüstri uzmanlığıyla birleştirir.

Piyasa lideri araştırma ve derin bilgi ve değişen müşteri gereksinimlerini anlama ile desteklenen, Türkiye genelinde en çok aranan bölgelerde, en iyi fırsatları göze çarpan, yüksek profilli ulusal ve uluslararası işletmelerle çalışıyoruz.

Ticari hizmetlerimiz
Ticari ofis kiralama
Portföy analizi
Kira danışmanlığı
Kira yenileme ve yeniden yapılandırma
Ulusal ve uluslararası genişleme stratejileri
Kiracı temsilciliği – saha temini, değerleme ve satın almalar

YATIRIM - TİCARİ MÜLKİYET YATIRIMLARI

KAF Global’in yatırım uzmanları ticari mülk yatırım tavsiyesinde en yüksek standartları sağlar.
Türkiye’deki ticari mülkleri etkileyen faktörlere sürekli olarak ayak uyduran yerel ekip, müşterilere yerel uzmanlık, önde gelen araştırma verilerine erişim ve küresel yatırım eğilimlerini sağlayan KAF Global’in küresel yatırım ağıyla yakından çalışır.
KAF Global ekibi, ülke genelinde karmaşık tek mülkiyetli işlemlerde ve büyük ve zorlu portföy işlemlerinde olağanüstü bir performans sergiliyor.

Neden KAF Global

Dürüstlük, ekip çalışması ve profesyonellik ile amacımız, müşterilerin mülk yatırımlarından mümkün olan en yüksek değere ulaşmalarını sağlamaktır.
Katma değer zincirinde, alım satım yaparken en büyük potansiyelini görüyoruz. Pazarlama sürecindeki özenli hazırlık, stratejik düşünme ve eylem, beceri ve yaratıcılık, Türk emlak piyasasındaki değerli faktörler olarak konumumuza katkıda bulunur.
Müşterilerimiz arasında ulusal ve uluslararası kurumsal yatırımcılar, finansal kurumlar, proje geliştiricileri, sanayi şirketleri ve özel yatırımcılar bulunmaktadır.

Ticari sektörlerimiz
Endüstriyel ve lojistik
Ofisler
Diğer ticari emlak yatırımları

Yatırım sektörlerimiz
Satışlar ve satın almalar
Stratejik danışmanlık
Küresel Sermaye Piyasaları
Teklif ve ihale organizasyonu ve yönetimi

DEĞERLEMELER - Ticari değerlemeler

Geliştiriciler ve yatırımcılarla birlikte çalışarak, ofisler, perakende, lojistik, imalat ve endüstriyel mülklerde uzmanlıkla ülke çapında ticari değerlemeler yapıyoruz.
Konut, kamu sektörü, öğrenci yurtları, dinlenme, sağlık ve oteller için de uzman değerleme imkanı sunuyoruz.
Ekibimizle birlikte müşterilerimiz, ulusal göstergelerimiz ve uluslararası piyasaların eğilimleri ve sermaye akımlarıyla ilgili veriler dahil olmak üzere yetkili araştırmalara erişebilirler.