ARITMA TESİSLERİ


KAF Waterline Arıtma Sistemleri ve Çevre Teknolojileri’nin temelleri 2010 yılında atılmış ve sürekli gelişen, kendini yenileyen bir yapı içerisinde günümüz teknolojisini sürekli takip etmektedir. Ters Osmoz, deiyonizasyon, yumuşatma ve ileri arıtma sistemleri gibi konulardaki tecrübelerini, sahip olduğu teknolojik birikim ile birleştirerek müşterilerine efektif çözümler sunmayı amaç edinmiştir.

Satış ve pazarlama faaliyetlerimizde yeni teknoloji ve ekipmanların fiilen tanıtımını yapmakta, uygulama sorunlarınızın çözümüne yönelik süreç ve yeni teknolojiler hakkında bilgi sahibi olmanıza çalışmaktadır. Temel hedefimiz; müşterimizin ihtiyaç duyduğu çözümleri kendilerine doğru ve yüksek maliyetlerden arındırılmış olarak sunmaktır.

Firmamız kendi ticari markaları ve distribütörü olduğu markalar ile geniş bir ürün yelpazesine sahip olup bu ürün yelpazesi her an ihtiyaç duyulabilecek ekipmanların teminini kolaylaştırmakta ve müşterilerimize daha iyi hizmet sunmamıza olanak sağlamaktadır.

Kaf Global olarak tecrübelerimizle Ters Ozmoz Sistemleri, Mobil Su Arıtma Sistemleri, Ultrafiltrasyon Su Arıtma Sistemleri ,Ultraviyole Dezenfeksiyon Sistemleri alanlarında da hizmet vermekteyiz.